Görgülü PastanesiGörgülü Pastanesi

Gizlilik Politikası

gorgulupasta.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. gorgulupasta.com'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Görgülü Pastaneleri bünyesinde kullanılmaktadır. 

Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler gorgulupasta.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.gorgulupasta.com Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. 

Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, gorgulupasta.com'u ve gorgulupasta.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, cinsiyet, yaş, vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı İnternet’teki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. 

Ziyaretçilerin gorgulupasta.com'da geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere gorgulupasta.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. gorgulupasta.com'dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. 

Görgülü Gıda Tur. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 

Adres: Mimar Sinan Mh. Çavuşbaşı Cad. No: 14 Çekmeköy / İSTANBUL 

Telefon:XXXX 

Email: iletisim@gorgulupasta.com

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
E-bültene kayıt olarak, yeni lezzetlerimizden ve kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.